SZKOLENIE ONLINE

Stylizacje biurowe/do pracy/biznesowe

Status
Niezapisany
Cena
49 zł
  • Wracasz do pracy po ciąży i martwią Cię dodatkowe kilogramy? Niepotrzebnie. Pomożemy Ci dobrać stylizacje, które ukryją wszystko to, co chcesz ukryć w swojej figurze. 
  • Nie wiesz, jak powinnaś ubrać się na spotkanie biznesowe? Podpowiadamy, jakimi zasadami kierować się, będąc plus size. 
  • Przytyłaś i potrzebujesz wymienić bardziej oficjalne części garderoby? Joanna Karkowska podpowie Ci, co przyda Ci się najbardziej. 
  • Czeka Cię rozmowa o pracę? Zobacz, jak prezentować się elegancko podczas tak ważnego spotkania. 
  • Masz problem z wyborem materiałów tkanin? Opowiadamy, które są najlepsze przy figurze plus size. 
  • Czujesz się niekomfortowo w pracy? Ciągle coś Cię uwiera? Zobacz, co możesz z tym zrobić. 
  • Myślisz, że kobiety o rozmiarach plus size nie mogą nosić sukienek w pracy? Pokażemy Ci, że to nieprawda. 
  • Czekają Cię ważne negocjacje? Pokażemy Ci, jak podkreślić swoje atuty sukienką w rozmiarze plus size. 

Dobre wrażenie? Jest ważne, szczególnie w pracy. Nie tylko to pierwsze, gdy rozpoczynamy biznesową relację, ale każde kolejne, może nas przybliżyć do osiągnięcia swoich celów. Jeśli masz figurę plus size i szukasz stylizacji, które są eleganckie, profesjonalne i wygodne – ten kurs jest dla Ciebie. Projektantka i stylistka mody plus size Joanna Karkowska przedstawi Ci korzystne dla Twojego wizerunku fasony, kroje, tkaniny i kolory, które przydadzą się do tworzenia wielu biznesowych stylizacji. Poznaj zasady, których należy przestrzegać ubierając się do pracy, aby nie popełnić żadnego faux pas. Bądź pewna siebie, wygrywaj negocjacje, skup się w pełni na swoich zadaniach. Odpowiednio dobrana garderoba nie będzie Ci przeszkadzać, a pomoże w pracy czy w biznesie. Skorzystaj ze szkolenia już teraz! 

Opinie

Joanna Karkowska

TRENER

Doświadczona stylistka i projektantka mody plus size. Od siedmiu lat aktywnie uświadamia kobiety o ich pięknie i atrakcyjności, tworząc stylizacje i projektując ubrania w rozmiarach plus size dla marki KARKO.

Program

Rozwiń wszystko

Inne dostępne szkolenia